Papazlar Fahişeler ve Piçler (Papazlar Fahişeler ve Piçler , #1) Yosif Kalinikov

ISBN:

Published:

Paperback

506 pages


Description

Papazlar Fahişeler ve Piçler (Papazlar Fahişeler ve Piçler , #1)  by  Yosif Kalinikov

Papazlar Fahişeler ve Piçler (Papazlar Fahişeler ve Piçler , #1) by Yosif Kalinikov
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 506 pages | ISBN: | 9.40 Mb

Papazlar, Fahişeler ve Piçler günahın kışkırtıcı gizemini ve şehveti kamçılayan gücünü anlatmaktadır.Bu kitap, arka sokakların, mahremiyetin, tabuların ve uhrevi dünyanın romanıdır.Her tarihsel altüst oluş dönemi, bir yanıyla da toplumsal, ruhsalMorePapazlar, Fahişeler ve Piçler günahın kışkırtıcı gizemini ve şehveti kamçılayan gücünü anlatmaktadır.Bu kitap, arka sokakların, mahremiyetin, tabuların ve uhrevi dünyanın romanıdır.Her tarihsel altüst oluş dönemi, bir yanıyla da toplumsal, ruhsal ve dinsel değerlerin çözülüşünü ifade eder.Bu çözülüş kendini en yalın biçimde kaldırımlarda, sokakta, kapalı kapılar ardında gösterir.Kaldırımlarda fahişe ve pezevenklerle tanışırız, piçler ortada gezmektedir.

Kapalı kapılar ardında ise yasak duyguların anaforu yaşanmaktadır. Artık şehvet sokaklara inmiştir. Dinsel retorik ve ritüel cinselliğin yıkıcı hazlarıyla birleşmiştir. Her şey çarpıcı, sarsıcı ve yok edicidir.Yosif Kalinikov bu romanıyla bizlere, devrim öncesi ve sonrası Rusyaya ilişkin esrarengiz bir tablo sunmaktadır. Romanda papazların yatak odaları ve mistik haz dünyaları bizi sarar, rahibelerin dinginsiz şehveti ruhumuzu fetheder, piçler ve pezevenkler yakın tanıdıklarımız haline gelir.

Karşımıza aniden tefeciler, kundakçılar, gizli polisler ve ihtilalin fırtınası çıkar.Bu kitap statükoları bozucu etkisinden dolayı, Rusyada yasaklanmıştır.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Papazlar Fahişeler ve Piçler (Papazlar Fahişeler ve Piçler , #1)":


eestigfx.eu

©2012-2015 | DMCA | Contact us